STEM-освіта

 

 STEM-освіта

STEM-освіта – це низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.
STEM (S - science, T - technology – Е-engineering – М-mathematics). Акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics). Це напрям в освіті, при якому в навчальних програмах посилюється природничонауковий компонент + інноваційні технології. Технології використовують навіть у вивченні творчих, мистецьких дисциплін.

 Чому STEM-освіта так актуальна?

Наказ МОН від 17.05.2017 № 708 “Про проведення дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою: “Науково-методичні засади створення та функціонування Всеукраїнського науково-методичного віртуального STEM-центру (ВНМВ STEM-центр)” на 2017-2021 роки” 

  Методичні рекомендації щодо впровадження STEM-освіти внавчальних закладах України (розроблено відділом STEM-освіти Інститутумодернізації змісту освіти та затверджено на засіданні робочої групи (наказ Міністерства освіти і науки України від 29.02.2016 р. №188 «Про утворення робочої групи з питань упровадження STEM-освіти в Україні»).

Немає коментарів:

Дописати коментар